Ansatte

Vi holder til i Karenlyst Allè 16 i Oslo og har lagersentral på Lørenskog. Selskapet drives av daglig leder Jens Brustad og har idag 8 ansatte i Norge, 1 i Sverige og 20 ved produksjonsenhet i Litauen.

Vi er en tverrfaglig gjeng av ildsjeler med mangeårig  kompetanse på logistikk, teknologi, forretningsutvikling, bærekraft og industridesign som brenner for å skape gode løsninger som gir miljøgevinster for fremtiden.

Vi tar gjerne en kaffeprat og hjelper deg gladelig med utfordringer vi kan bidra til å løse med gjenbruk som tjeneste!

Jens Brustad

Jens Brustad

Chief Executive Officer

jens@looping.no
+47 924 84 431

Jørgen Lien

Jørgen Lien

Chief Financial Officer

jorgen.lien@looping.no
+47 959 95 213

Josefine Smith Brekke

Josefine Smith Brekke

Chief Operating Officer

josefine@looping.no
+47 944 84 757

Jørgen Sebastian Ebbel Frederiksen

Jørgen Sebastian Ebbel Frederiksen

Chief Design Officer

jorgen@looping.no
+47 481 30 282

Damsari Edirisinghe

Damsari Edirisinghe

Interaction Designer

Damsari@looping.no
+47 413 48 319

Erik Getz Skotvedt

Erik Getz Skotvedt

Head of Business Development

erik.skotvedt@looping.no
+47 986 50 261

Anette Langvik Brustad

Anette Langvik Brustad

Head of Product Management

anette@looping.no
+47 450 94 708

Morten Bastian Norberg

Morten Bastian Norberg

Head of Warehouse and Logistics

morten@looping.no
+47 951 67 557

Fredrik Emil Ingebrigtsen

Fredrik Emil Ingebrigtsen

Warehouse and Logistics

fredrik@looping.no
+47 959 28 505

Erik Lundquist

Erik Lundquist

CEO Looping AB

erik@looping.no
+46 709 90 20 19

Algiridas Petrulaitis

Algiridas Petrulaitis

CEO UAB Looping Production

algiridas@looping.no
+37 690 00 082

Donatas Pocius

Donatas Pocius

Production and Quality Control

donatas@looping.no
+37 679 81 088