Ansatte

Vi holder til i Karenlyst Allè 16 i Oslo og har lagersentral på Lørenskog. Selskapet drives av daglig leder Jens Brustad og har idag 7 ansatte i Norge og 5 ved produksjonsenhet i Litauen.

Vi er en tverrfaglig gjeng av ildsjeler med mangeårig  kompetanse på logistikk, teknologi, forretningsutvikling, bærekraft og industridesign som brenner for å skape gode løsninger som gir miljøgevinster for fremtiden.

Vi tar gjerne en kaffeprat og hjelper deg gladelig med utfordringer vi kan bidra til å løse med gjenbruk som tjeneste!

Jens Brustad

Jens Brustad

Chief Executive Officer

jens@looping.no
+47 924 84 431

Ida Pernille Hatlebrekke

Ida Pernille Hatlebrekke

Chief Commercial and Sustainability Officer

ida@looping.no
+47 908 76 556

Jørgen Sebastian Ebbel Frederiksen

Jørgen Sebastian Ebbel Frederiksen

Chief Design Officer

jorgen@looping.no
+47 481 30 282

Josefine Smith Brekke

Josefine Smith Brekke

Head of Operations and Marketing

josefine@looping.no
+47 944 84 757

Herman Persen Fostvedt

Herman Persen Fostvedt

Head of Supply Chain and Business Development

herman@looping.no
+47 930 96 661

Morten Bastian Norberg

Morten Bastian Norberg

Head of Warehouse and Logistics

morten@looping.no
+47 951 67 557

Fredrik Emil Ingebrigtsen

Fredrik Emil Ingebrigtsen

Warehouse and Logistics

fredrik@looping.no
+47 959 28 505